Маленькое название почтового ящика

Электронные письма созданы 13335 Полученные сообщения 124349

Описание почтового ящика

INBOX
Отправитель
Предмет
Вид

Ваш почтовый ящик пуст

Ожидание входящих писем

Temp Mail Tek Kullanımlık E-posta Adresi

Temp mail e-posta, kısa bir süre için kullanılabilen ve sonra atılabilen bir e-posta adresi türüdür. Bu adresler, tehlikeye düştüklerinde kolayca atılıp yeni bir adresle değiştirilebildikleri için genellikle kullanıcının gizliliğini korumak veya spam'den kaçınmak için kullanılır. Bunlar ayrıca tek kullanımlık e-posta adresleri, kullanılıp atılan e-posta adresleri veya tek seferlik e-posta adresleri olarak da bilinir.

Tek kullanımlık e-posta adresleri olarak da bilinen geçici e-posta adresleri sağlayan birkaç hizmet ve web sitesi vardır. Bazı örnekler şunları içerir:

Mailinator: kullanıcıların herhangi bir uydurma e-posta adresinde, kaydolmaya gerek kalmadan e-posta oluşturmasına ve almasına olanak tanır.

10 Dakikalık mail: 10 dakika sonra süresi dolan geçici bir e-posta adresi sağlar.

Tek Kullanımlık: Kısa bir süre için kullanılabilen ve sonra atılabilen tek kullanımlık bir e-posta adresi sağlar.

Throwawaymail: Belirli bir süre sonra veya belirli sayıda mesaj alındıktan sonra süresi dolan geçici bir e-posta adresi oluşturmanıza olanak tanır.

YopMail: YOPMail, Kendi Koruma Postanız anlamına gelir. Bu hizmet, kayıt, hesap oluşturma ve daha fazlası için kullanılabilecek rastgele, benzersiz bir e-posta adresi sağlar.

TempMail: TempMail, kısa süreli durumlar için kullanılabilecek geçici, tek kullanımlık bir e-posta adresi sağlar.

Bunlar bazı iyi bilinen web siteleridir ancak internette bu hizmeti sunabilecek birçok başka seçenek de bulunmaktadır.

Güvenilir ve ücretsiz hizmetimiz, anonim ve kayıt olmadan hızlı geçici e-posta adresi oluşturmanıza olanak tanır. Kullanılıp atılabilir e-posta adresleri kısa bir süre için mevcuttur – 10 dakikadan 1 güne. Web sitelerinde hesap oluşturmak veya birkaç sosyal medya profili oluşturmak için kullanın ve güvenlik ve anonimlik konusunda endişelenmeyin.